Μουσικό Forum Ιωαννίνων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμPortalArticlesΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηRulesΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» one step from the edge - Sinking in Silence (2023)
Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι. Emptyαπό Crowdance Τετ Νοε 01, 2023 3:40 pm

» Ο Sakis Gouzonis κυκλοφόρησε το 15ο άλμπουμ του
Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι. Emptyαπό Electronica Κυρ Ιαν 01, 2023 8:45 am

» Sakis Gouzonis - Sweet Freedom
Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι. Emptyαπό Electronica Παρ Ιουλ 29, 2022 10:15 pm

» One step from the edge - The Deafening Silence (2020)
Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι. Emptyαπό Crowdance Παρ Ιουλ 10, 2020 9:02 am

» One step from the Edge - Believe (2018)
Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι. Emptyαπό Crowdance Κυρ Μαρ 29, 2020 7:10 pm

» Sakis Gouzonis - 8ο ηλεκτρονικό μουσικό άλμπουμ
Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι. Emptyαπό Electronica Τρι Ιουν 23, 2015 5:52 pm

» Crowdance Digital Promo Cd “New World Order”
Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι. Emptyαπό Crowdance Δευ Νοε 03, 2014 12:48 pm

» ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΠΑΡΤΙΤΟΥΡΕΣ ΓΙΑ ΠΙΑΝΟ
Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι. Emptyαπό music4u Δευ Μαρ 03, 2014 7:17 pm

» Kettavan Song Kanne Kannil Kadhal Vaithu Free Mp3 Rapidshare
Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι. Emptyαπό  Πεμ Δεκ 19, 2013 3:58 pm

» ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ! Νέο site
Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι. Emptyαπό music4u Τρι Ιουλ 09, 2013 9:02 pm

Φιλοι του Forum!!!

 

 Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι.

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
G-Strintz
Gate Keeper
Gate Keeper
G-Strintz


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Join date : 05/05/2009
Ηλικία : 39
Τόπος : Ιωάννινα - Αθήνα

Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι.   Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι. EmptyΤετ Μάης 06, 2009 1:50 am

...........αααααΑΑΑΑΚΟΥΣΑΤΕ - ΑΚΟΥΣΑΤΕΕΕΕΕΕεεεεε.....

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ Π.Ι.- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ

Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι. Mousypilogo2


Ανακοινώνεται στα μέλη του Forum που είναι ταυτόχρονα και φοιτητές του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, ότι αυτή την Πέμπτη 7 Μαΐου και ώρα 14:00 θα γίνει Ανοικτή Γενική Συνέλευση της "Μουσικής Συντροφιάς του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων (Μου.Συ.Π.Ι)" που αποτελεί και τον νεότερο φοιτητικό σύλλογο του πανεπιστημίου μας. Η Μου.Συ.Π.Ι. είναι ένας σύλλογος που έλειπε από το χώρο του Π.Ι. χωρίς μάλιστα κάποιο υποκατάστατο, τη στιγμή που άλλα πανεπιστήμια στον ελλαδικό χώρο διαθέτουν τέτοιου είδους φοιτητικούς συλλόγους στην πολιτιστική παλέτα τους, οι οποίοι και παράγουν αξιόλογο έργο με τη μορφή εκδηλώσεων, συναυλιών και άλλων δραστηριοτήτων (π.χ. διασυλλογικές συνεργασίες).

Η Γενική Συνέλευση αυτή είναι Ανοικτή με την έννοια ότι απευθύνεται και αποσκοπεί σε νέα μέλη και γενικά σε άτομα-ταυτόχρονα και μέλη του Π.Ι.-που δεν γνωρίζουν τη δράση μας και που ασχολούνται ενεργά ή είναι φίλοι της μουσικής (παίζουν κάποιο μουσικό όργανο ακόμα και σε ερασιτεχνικό επίπεδο).

Κύριος σκοπός του Συλλόγου δεν θα μπορούσε να μην είναι ο προφανής λόγος ύπαρξης κάθε άλλου συλλόγου, δηλαδή το να λειτουργήσει σαν ένα μέσο που να φέρνει σε επαφή άτομα με κοινά ενδιαφέροντα. Το αποτέλεσμα αυτής της "τριβής" επόμενο είναι, και ενθαρρύνεται ιδιαίτερα, να οδηγήσει στη δημιουργία μουσικών συνόλων, κάθε είδους (λαϊκά, παραδοσιακά, Rock, Jazz, ακόμα και σχήματα κλασσικής μουσικής, κ.α.).

Η γενική συνέλευση θα γίνει στο μεταβατικό κτήριο, 1ος όροφος σε αίθουσα δίπλα από το Τμήμα Προμηθειών, με τα εξής θέματα:

1. Ενημέρωση νέων μελών
2. Συντονισμός δράσης του συλλόγου
3. Αιτήσεις – Προτάσεις - Ανακοινώσεις

Για τα νέα μέλη που δεν γνωρίζουν ή που φοβούνται μήπως και δεν βρουν την αίθουσα, στις 14:00 θα βρίσκεται στην κεντρική είσοδο του μεταβατικού κτηρίου, εκεί που βρίσκονται οι γραμματείες των τμημάτων, ένα μέλος του συλλόγου που θα περιμένει για να σας οδηγήσει στην εν λόγω αίθουσα.

Εκ μέρους του Δ.Σ. της Μου.Συ.Π.Ι.,

Γιώργος Χίντζογλου (για οποιεσδήποτε πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μου μέσω P.M.)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την G-Strintz στις Τετ Μάης 06, 2009 2:42 am, 5 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
G-Strintz
Gate Keeper
Gate Keeper
G-Strintz


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Join date : 05/05/2009
Ηλικία : 39
Τόπος : Ιωάννινα - Αθήνα

Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΗΜΕΙΩΣΗ   Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι. EmptyΤετ Μάης 06, 2009 2:31 am

Η παρούσα ανακοίνωση έχει το χαρακτήρα πρόσκλησης και απευθύνεται προς κάθε ενδιαφερόμενο που πληροί την ελάχιστη προϋπόθεση, να είναι δηλαδή μέλος της πανεπιστημιακής κοινότητας του Π.Ι. και να ασχολείται-ακόμα και σε κάποιο ελάχιστο βαθμό-με τη μουσική. Είναι λογικό λοιπόν το Μουσικό Φόρουμ Ιωαννίνων να μην αποτελείται εξ ολοκλήρου από φοιτητές του Π.Ι. Επομένως, ακόμα και αν δεν είστε φοιτητής του Π.Ι. αλλά έχετε υπόψη τέτοια άτομα, γνωστοποιείστε τους την πρόσκληση αυτή.

Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
skarlito
Member
Member
skarlito


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Join date : 21/12/2008

Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι.   Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι. EmptyΤετ Μάης 06, 2009 12:51 pm

Ωραία φάση και η εκδηλώση απ'έξω στην λέσχη ήταν το λιγότερο ευχάριστη.Προσωπικά θα είμαι εκεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
G-Strintz
Gate Keeper
Gate Keeper
G-Strintz


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Join date : 05/05/2009
Ηλικία : 39
Τόπος : Ιωάννινα - Αθήνα

Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ανοικτή Γενική Συνέλευση της \\\"Μουσικής Συντροφιάς του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων (Μου.Συ.Π.Ι)\\\"   Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι. EmptyΤετ Μάης 13, 2009 12:36 am

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ


Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι. Mousypilogo2

Δυστυχώς, λόγω ανεπάρκειας διαθέσιμων αιθουσών στο χώρο που βρίσκονται ήδη τα γραφεία των άλλων Φοιτ. Συλλόγων (Κ.Ο.Π.Ι., Φ.Ο.Ε.Α., ΡΑ.Σ.Π.Ι., ΘΕ.Σ.Π.Ι., ΦΩ.Σ.Π.Ι.) στο ισόγειο των Α' Φοιτητικών εστιών, δεν έγινε δυνατή η στέγασή μας εκεί. Παρ' όλα αυτά, καταφέραμε να δεσμεύσουμε χώρο για τις ανάγκες της στέγασής μας στο κτήριο του τμήματος Νηπιαγωγών και όλες οι απαραίτητες ενέργειες έχουν πλέον δρομολογηθεί. Είναι πιθανό να παραλάβουμε το κλειδί μέσα στην επόμενη εβδομάδα και ίσως θα ήταν ωραίο να την εγκαινιάζαμε, γιατί όχι, με μια συνάντηση!


Είναι περισσότερο από προφανές ότι αυτή η προσωρινή έλλειψη αίθουσας-υποδοχής/γραφείων δυσκολεύει τους φίλους να έρθουν σε επικοινωνία μαζί μας, είτε απλά για να πληροφορηθούν, είτε για να συμμετέχουν ενεργά στη δράση του Συλλόγου μας. Στην προηγούμενη Γενική Συνέλευση της Πέμπτης 7/8, από τη στιγμή που δεν έχουμε ακόμα την αίθουσα και να περιμένουμε τους ενδιαφερόμενους για πληροφορίες, αποφασίστηκε να ληφθούν κάποια μέτρα για την αντιμετώπιση τέτοιων προβλημάτων. Θα παρατηρήσατε σήμερα και στη σχολή σας σχετική ανακοίνωση για Γενική Συνέλευση με βασικό θέμα την ενημέρωση των φίλων φοιτητών για τους σκοπούς, την έως τώρα και την επικείμενη δράση της Μου.Συ.Π.Ι..

Η γενική συνέλευση θα γίνει αυτή την Πέμπτη 14 Μαΐου και ώρα 14:00, στο μεταβατικό κτήριο, 1ος όροφος, σε αίθουσα δίπλα από το Τμήμα Προμηθειών, με τα εξής θέματα:

1. Ενημέρωση νέων μελών
2. Συντονισμός δράσης του συλλόγου
3. Αιτήσεις – Προτάσεις - Ανακοινώσεις


Σημείωση:Για τα νέα μέλη που δεν γνωρίζουν ή που φοβούνται μήπως και δεν βρουν την αίθουσα, στις 14:00 θα βρίσκεται στην κεντρική είσοδο του μεταβατικού κτηρίου, εκεί που βρίσκονται οι γραμματείες των τμημάτων, ένα μέλος του συλλόγου που θα περιμένει για να σας οδηγήσει στην εν λόγω αίθουσα.

Εκ μέρους του Δ.Σ. της Μου.Συ.Π.Ι.,

Γιώργος Χίντζογλου

Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι. Mousypilogo2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ανοικτή Πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση-Μου.Συ.Π.Ι.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σάββατο 21 Νοεμβρίου... Γενική Συνέλευση Μου.Συ.Π.Ι.
» Πρόσκληση για Gate Keepers...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μουσικό Forum Ιωαννίνων :: Γενικα στο Forum :: -Ανακοινώσεις... :: Απο τα μέλη του Φόρουμ-
Μετάβαση σε: