Μουσικό Forum Ιωαννίνων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμPortalArticlesΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηRulesΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» one step from the edge - Sinking in Silence (2023)
Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!! Emptyαπό Crowdance Τετ Νοε 01, 2023 3:40 pm

» Ο Sakis Gouzonis κυκλοφόρησε το 15ο άλμπουμ του
Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!! Emptyαπό Electronica Κυρ Ιαν 01, 2023 8:45 am

» Sakis Gouzonis - Sweet Freedom
Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!! Emptyαπό Electronica Παρ Ιουλ 29, 2022 10:15 pm

» One step from the edge - The Deafening Silence (2020)
Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!! Emptyαπό Crowdance Παρ Ιουλ 10, 2020 9:02 am

» One step from the Edge - Believe (2018)
Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!! Emptyαπό Crowdance Κυρ Μαρ 29, 2020 7:10 pm

» Sakis Gouzonis - 8ο ηλεκτρονικό μουσικό άλμπουμ
Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!! Emptyαπό Electronica Τρι Ιουν 23, 2015 5:52 pm

» Crowdance Digital Promo Cd “New World Order”
Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!! Emptyαπό Crowdance Δευ Νοε 03, 2014 12:48 pm

» ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΠΑΡΤΙΤΟΥΡΕΣ ΓΙΑ ΠΙΑΝΟ
Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!! Emptyαπό music4u Δευ Μαρ 03, 2014 7:17 pm

» Kettavan Song Kanne Kannil Kadhal Vaithu Free Mp3 Rapidshare
Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!! Emptyαπό  Πεμ Δεκ 19, 2013 3:58 pm

» ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ! Νέο site
Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!! Emptyαπό music4u Τρι Ιουλ 09, 2013 9:02 pm

Φιλοι του Forum!!!

 

 Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
James Basdanis
Moderator
Moderator
James Basdanis


Αριθμός μηνυμάτων : 489
Join date : 16/12/2008
Ηλικία : 36
Τόπος : Ιωαννινα - Βολος

Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!!   Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!! EmptyΤετ Ιαν 28, 2009 7:09 pm

Δεν ξέρω αν ξέρετε το ανέκδοτο:
Που είναι σε μια Παρ***ζα και σηκώνεται ένας και λέει:"Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!!" μετά από κανα 15λεπτο ο ιδιος "Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!!"...και μετά από κάνα 30λεπτο ο ίδιος τύπος πάλι "Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!!"...μέχρι που τον ρωτάει ένας άλλος που συμμετείχε «γιατί το λες συνέχεια...»
και απαντάει :"γιατί έχω φάει τρεις και δεν έχω ρίξει κανέναν!!!"...

Τες πα από κει πήρα το "Να οργανωθούμε ρε παιδία...να οργανωθούμε!!!"

αλλά το post αφορά τα live που γίνονται...
3 live αύριο...και θέλω να πάω και στα 3!!!
Τι να κάνω...κομμάτια να γίνω???

και εκτός αυτού...ήταν μια βδομάδα γεμάτη live...

ως φοιτητής σας λέω πως...ένας φοιτητής δεν θα πάει σε όλα...για το λόγο του οικονομικού...θα διαλέξει...

τι θέλω να πω...
Δεν λέω να μη γίνονται live...
Αλλά,
Με το να μπουχτίζεις στα Live την πόλη σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα κακό κάνει παρά καλό!!!

Δεν ξέρω μπορεί και να ‘μαι λάθος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jamesbasdanis.gr
Stathis Chouliaris
electric guitarist & composer - Moderator
electric guitarist & composer - Moderator
Stathis Chouliaris


Αριθμός μηνυμάτων : 316
Join date : 16/12/2008
Τόπος : great deep-sunrise

Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!!   Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!! EmptyΤετ Ιαν 28, 2009 8:03 pm

Ναι man για τους φοιτητές είναι λίγο δύσκολα τα πράγματα.... Wink Wink Wink Wink Wink
Αλλά καλά είναι να υπάρχει τζέρτζελο στην πόλη.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Πάντως εάν είναι καλό.....η νεκροψία θα δείξει..... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stathischouliaris.gr
Zozzy
Member
Member
Zozzy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Join date : 17/12/2008
Ηλικία : 46
Τόπος : Γιάννενα

Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!!   Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!! EmptyΤετ Ιαν 28, 2009 8:40 pm

Κι εγώ είμαι της άποψης ότι δεν είναι καλό να γίνονται πολλά live ίδια μέρα. Δεν ξέρεις που να πας, άσε που μοιράζεται κι ο κόσμος με ότι αυτό συνεπάγεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.business-solution.com.gr/
 
Να οργανωθούμε ρε παιδιά...να οργανωθούμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πώς να εξηγήσετε την σεξουαλικότητα στα παιδιά
» Η μουσική κάνει τα παιδιά ευφυέστερα...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μουσικό Forum Ιωαννίνων :: Γενικα στο Forum :: -Μουσικά Θέματα... :: -Γενικά-
Μετάβαση σε: